Ju jeni vizitori 4573418

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera 3+1+2 prane Gjykates se Tiranes.
 • 9
  Full Screen
  • 9%1/12
  • 13%2/12
  • 4%3/12
  • 10%4/12
  • 5%5/12
  • 1 (1)%6/12
  • 11%7/12
  • 14%8/12
  • 3%9/12
  • 7%10/12
  • 2%11/12
  • 8%12/12
  1/12
  9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 448
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Ekspozita Shqiperia Sot
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 me qera prane Ish Ekspozites. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 11-te dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 taulete dhe ballkon qe mundeson nje pamje panoramike.Per me shume informacione apo vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta