Ju jeni vizitori 4585650

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Godine 3-kateshe ne Shkoze.
 • kati i pare0003
  Full Screen
  • kati i pare0003%1/4
  • 1%2/4
  • kati i 20003%3/4
  • planimetri kati perdhe0003%4/4
  1/4
  kati i pare0003
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 516
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Uzina traktori
  • zone: - - -
  • Adresa: uzina traktori
  • Zona e brendshme: 278 m²
  • Mbulim zone: 278 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • per shitje 197 000 €
 • Detajet e prones

  Godine 3-kateshe per shitje .Godina ka akses te drejteperdrejt me rrugen kryesore.Kati perdhe aktualisht eshte i dhene me qira per biznes.Ka nje siperfaqe 82.8 m2.
  Dy katet e tjera jane ne ndertim.Kati i I ka nje siperfaqe 96.9 m2.Ka 3-ballkone.
  Kati i II ka nje siperfaqe 98.6 m2,dhe 4 -ballkone.
  Prona ka certifikate pronesie te rregullt ,si per truallin dhe per ndertesen.Per nje vizite apo detaje te tjera rreth prones mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • autostrade
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 278.00 m²
   • planimetria 278.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %