Ju jeni vizitori 4694071

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament te siri kodra
 • DSC03707
  Full Screen
  • DSC03707%1/3
  • DSC03690%2/3
  • DSC03702%3/3
  1/3
  DSC03707
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 449
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament te siri kodra.Apartamenti organizohet ne 1 sallon 1 dhome gjumi dhe 1 tualet,e mobiluar mjaft mir me nje cmim 350 euro.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes.Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta