Ju jeni vizitori 4134878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion! Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_20160903_165555
  Full Screen
  • IMG_20160903_165555%1/9
  • 20160929_111503_HDR%2/9
  • 1 001%3/9
  • 20160929_111516_HDR%4/9
  • unnamed-1 (1)%5/9
  • 20160929_111519%6/9
  • 20160929_111551%7/9
  • 20160929_111511%8/9
  • IMG_20160903_165938%9/9
  1/9
  IMG_20160903_165555
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 459
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 101,18 m²
  • Mbulim zone: 113,58 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh,2 ballkone, kuzhine me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare.Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim.Apartamenti ka dokumentacion te rregullt pronesie.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.58 m²
   • Zone interneti 101.18 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %