Ju jeni vizitori 4638634

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Vaqarr
 • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.30
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.30%1/1
  1/1
  WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.30
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 176
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Llazi Miho
  • Zona e brendshme: 750 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne vaqarr.Toka ndodhet prane repartit ushtarak ne koder.Zoteron certifikate pronesie.Aktualisht eshte toke are,por kthimi, ne truall per ndertim eshte thjesht ceshtje procedurash.Vendodhja afer rruges kryesore dhe sidomos ne koder,ben te mundur ndertimin e nje vile.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 750.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %