Ju jeni vizitori 4581860

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira toke ose ambjent biznesi
 • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.31
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.31%1/5
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.30(1)%2/5
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.27(1)%3/5
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.27(2)%4/5
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.27%5/5
  1/5
  WhatsApp Image 2016-10-19 at 14.33.31
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 177
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Llazi Miho
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 900 m²
  • Zone toke: 2.850 m²
   • per shitje 500 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira toke ne zonen e Vaqarrit.Toka ndodhet 200m,larg rruges kryesore,prane repartit ushtarak.Zoteron certifikate pronesie.Siperfaqja e tokes perfshin 900m2 truall,si dhe dy godina.Godina kryesore dykateshe me siperfaqe ndertimi 196 m2 dhe godina ndihmese 80m2.Godina kryesore mund te sherbeje per ambjente zyrash,nderkohe siperfaqja e mbetur e tokes, mund te sherbej per lloje te ndryshme aktivitete biznesi.Rruga e asfaltuar deri ne brendesi te ambjentit ben te mundur Aksesueshmerine me rrugen kryesore.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 900.00 m²
   • Zone toke 2850.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %