Ju jeni vizitori 4589165

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me 61 m2 Verande per Shitje te Kop. Zoologjik
 • DSCN1353
  Full Screen
  • DSCN1353%1/22
  • DSCN1356%2/22
  • DSCN1352%3/22
  • DSCN1354%4/22
  • DSCN1358%5/22
  • DSCN1357%6/22
  • DSCN1359%7/22
  • DSCN1362%8/22
  • DSCN1360%9/22
  • DSCN1361%10/22
  • DSCN1363%11/22
  • DSCN1364%12/22
  • DSCN1365%13/22
  • DSCN1366%14/22
  • DSCN1367%15/22
  • DSCN1368 - Copy%16/22
  • DSCN1369%17/22
  • DSCN1368%18/22
  • DSCN1371%19/22
  • DSCN1370%20/22
  • DSCN1372%21/22
  • DSCN1373%22/22
  1/22
  DSCN1353
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 708
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Zoologjik
  • Zona e brendshme: 168 m²
  • Mbulim zone: 24 m²
   • per shitje 165 000 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe me punime nga me cilesoret ne zone. Zona eshte shume e preferueshme per banim pasi eshte afer liqenit dhe ka ajer te paster. Orientimi Jug e ben akoma me te preferueshem. Apartamenti eshte 107 m2 te brendshme dhe ka nje verande prej 61 m2. Siperfaqja e perbashket eshte 24.5 m2. Ka dy dhoma gjumi dhe nje sallon.Ne sallon ndodhet edhe ambjenti i gatimit ku ka nje dritere. Ne dhomen matrimoniale ka nje tualet brenda dhe eshete me dritare.Gjithashtu edhe tualeti tjeter eshte me dritare i cili ndodhet ne koridor. Apartamenti ka certifikate pronesie. Eshte nje mundesi e mire edhe per investim pasi zona preferohet edhe nga te huajt per banim. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 24.00 m²
   • Zone interneti 168.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %