Ju jeni vizitori 4677974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me Verande per Qira te Kop. Botanik
 • 14795667_941413966004446_88054511_o
  Full Screen
  • 14795667_941413966004446_88054511_o%1/12
  • 14803052_941413969337779_635868489_o%2/12
  • DSCN1332%3/12
  • DSCN1327%4/12
  • DSCN1330%5/12
  • DSCN1340%6/12
  • 14787022_941413892671120_944428481_o%7/12
  • DSCN1338%8/12
  • DSCN1337%9/12
  • DSCN1329%10/12
  • DSCN1346%11/12
  • DSCN1342%12/12
  1/12
  14795667_941413966004446_88054511_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 709
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Botanik
  • Zona e brendshme: 202 m²
  • Mbulim zone: 16 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati ne nje prej zonave me te mire te Tiranes. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe nje sallon. Apartamenti ka nje verande prej afersisht 70 m2 nga e cila shikohet komplet kopeshti botanik. Pamja eshte fantastike dhe shume relaksuese. Apartamenti ka dy tualete . Ne katin e tij ka vetem dy apartamente. Apartamenti jepet i mobiluar. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 16.00 m²
   • Zone interneti 202.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta