Ju jeni vizitori 4698227

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qera
 • IMG_0009
  Full Screen
  • IMG_0009%1/16
  • IMG_0010%2/16
  • IMG_0007%3/16
  • IMG_0008%4/16
  • IMG_0017%5/16
  • IMG_0013%6/16
  • IMG_0012%7/16
  • IMG_0014%8/16
  • IMG_0011%9/16
  • IMG_0006%10/16
  • IMG_0005%11/16
  • IMG_0016%12/16
  • IMG_0015%13/16
  • IMG_0018%14/16
  • IMG_0020%15/16
  • IMG_0022%16/16
  1/16
  IMG_0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 284
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjykata
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga " ALeksander Goga", prane gropes arkeologjike
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartamenti me siperfaqje 140 m2 prane qendres se Durresit. Apartamenti eshte i strukturuar ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,2 tualete dhe 2 ballkone. Te gjitha dhomat jane te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe te gjitha kan kondicioner. Pamja e ballkonit kryesor eshte fantastike, me pamje nga qendra e qytetit dhe gropa arkeologjike . Per cdo informacion shtese, pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • dush 2
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta