Ju jeni vizitori 4584445

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE
 • CIMG1057
  Full Screen
  • CIMG1057%1/5
  • CIMG1056%2/5
  • CIMG1061%3/5
  • CIMG1066%4/5
  • CIMG1068%5/5
  1/5
  CIMG1057
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 333
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mikel Maruli"
  • Mbulim zone: 69,60 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek rruga 'Mikel Maruli' në Unazën e Re. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit në një pallat të ri që është në përfundim të ndërtimit (Dhjetor 2016). Sipërfaqja e përgjithshme është 69.6 m2, e organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, një dhomë gjumi, korridor shpërndarës. një tualet dhe një ballkon me dy hyrje. Pllakat vendosen sipas dëshirës së klientit. Dritaret duralumin me dopio-xham dhe grila. Ka sistem ngrohje-ftohje lokale. Orientimi është nga Jugu, duke bërë që të ketë diell pjesën më të madhe të ditës.
  Apartamenti disponon Kontratë Porosie.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 69.60 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %