Ju jeni vizitori 4650812

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Ambient komercial, Komuna e Parisit
Reserved
 • Full Screen
  Reserved
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: ADV 128
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: Reserved
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Komuna e Parisit
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 140 m²
   • Mbulim zone: 140 m²
   • Zone toke: 140 m²
    • per shitje 550 000 €
  • Detajet e prones

   Shitet ambienti i pozicionuar buze rruges 'Merdar Shtylla'

   Ka nje siperfaqe te brendshme prej 69.2m2 dhe veranda me nje siperfaqe prej 71.2m2

   Eshte i pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

   Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • autostrade
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 140.00 m²
    • Zone toke 140.00 m²
    • Zone interneti 140.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Gerhard Kreka
   Telefone: 0694004132 / +35542222404
   email: g.kreka@c21advantage.al
  • Detaje per agjensi

   Century 21 Advantage
   Telefone: +355 (4) 22 22 404
   email: info@c21advantage.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %