Ju jeni vizitori 4673316

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje!
 • 14714806_10209175326894043_1799825736688600164_o
  Full Screen
  • 14714806_10209175326894043_1799825736688600164_o%1/11
  • 14714836_10209175327614061_2202459710016532827_o%2/11
  • 14691366_10209175331334154_3273525777026144008_o%3/11
  • 14682142_10209175333374205_8397805773105921356_o%4/11
  • 14715699_10209175311733664_2910243865141191421_o%5/11
  • 14692023_10209175302213426_7302740336678241308_o%6/11
  • 14753706_10209175323453957_1662712326762160403_o%7/11
  • 14692006_10209175303613461_8280046995953429549_o%8/11
  • 14753372_10209175301453407_8820185907911589713_o%9/11
  • 14706872_10209175300853392_3741656716664336033_o%10/11
  • WhatsApp Image 2016-10-22 at 14.25.45%11/11
  1/11
  14714806_10209175326894043_1799825736688600164_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 432
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Don Bosko
  • Zona e brendshme: 60,40 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje zone te qete dhe me akses ne qytet.
  Ambienti organizohet ne nje dhome ndenjeje + gatim,nje dhome fjetjeje,nje tualet dhe nje verande me siperfaqe te madhe te mbyllur.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesor dhe te mirembajtur te zones.
  Cmimi perfshin edhe mobilimin,i cili eshte cilesor dhe bashkekohor.
  Kjo e ben blerjen e ketij apartamenti nje mundesi shume te mire investimi duke marre parasysh dhe kerkesat e Qirave qe ka zona perreth.
  Orientimi eshte Lindje-Veri-Perendim dhe ben te mundur ndricim te mire dhe nje pamje shume te kendshme.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %