Ju jeni vizitori 4600627

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT
 • DSCN0336
  Full Screen
  • DSCN0336%1/11
  • DSCN0337%2/11
  • DSCN0350%3/11
  • DSCN0348%4/11
  • DSCN0340%5/11
  • DSCN0342%6/11
  • DSCN0345%7/11
  • DSCN0347%8/11
  • DSCN0339%9/11
  • DSCN0351%10/11
  • DSCN0352%11/11
  1/11
  DSCN0336
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 181
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 79,12 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e dyte të banimit në një pallat të ri me ashensor dhe administrim shume te mire. Sipërfaqja e përgjithshme është 89 m2, e organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, dy dhoma gjumi,dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje mobilim bashkohore i cili eshte i perfshire ne cmimin e apartamentit. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
   • Zone interneti 79.12 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %