Ju jeni vizitori 4584455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 9528af55-7236-4e69-887e-7047ae2862c4
  Full Screen
  • 9528af55-7236-4e69-887e-7047ae2862c4%1/10
  • 788a9602-bd83-4031-a279-1b6f2cd05d56%2/10
  • 06dd9361-27cd-4a61-8d11-cdf14614dd3f%3/10
  • c221aa49-0c5c-4af1-a3db-a419a926f1c9%4/10
  • e220adbc-c7dd-4dbf-a77e-aa229e6c3f32%5/10
  • ecd552fb-ac09-4b15-a09e-44cee4e8a64f%6/10
  • fc4e074d-91d6-40d3-ba31-7e85515c98cb%7/10
  • 667c50a0-f55e-4ada-9a03-b3504b74a49d%8/10
  • 396133e1-f3f1-421f-b60a-1662e1a84b4d%9/10
  • b9019391-190a-4849-97ed-6914af411170%10/10
  1/10
  9528af55-7236-4e69-887e-7047ae2862c4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 184
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 101 m²
   • Per qira  200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1Unaza e Re,prane viles L.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe jepet i mobiluar ose bosh.Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 101.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta