Ju jeni vizitori 4600459

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex per qira Super Modern
 • 20161021_172829
  Full Screen
  • 20161021_172829%1/18
  • 20161021_172838%2/18
  • 20161021_172950%3/18
  • 20161021_173109%4/18
  • 20161021_172925%5/18
  • 20161021_172935%6/18
  • 20161021_173140%7/18
  • 20161021_173219%8/18
  • 20161021_173215%9/18
  • 20161021_173254%10/18
  • 20161021_173321%11/18
  • 20161021_174209%12/18
  • 20161021_173244%13/18
  • 20161021_173504%14/18
  • 20161021_174143_HDR%15/18
  • 20161021_173630%16/18
  • 20161021_173305%17/18
  • 20161021_174453%18/18
  1/18
  20161021_172829
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 485
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 186 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • Per qira  2 200 €
 • Detajet e prones

  Duplex per qira ne nje nga zonat me te qeta dhe me te mira te Tiranes,prane drejtorise se Higjenes. Apartamenti ndodhet ne katet e fundit te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit.Ne katin e siperm te ti duplexi organizohet ne nje living room te madh me oxhak modern funksional, kuzhine me vete e pajisur me elektro shtepiake nga markat me prestigjoze.Ne katin e poshtem ka nje organizim prej nje biblioteke dhe studio pune, dy dhoma gjumi ajo matrimoniale me nje garderop prej 6m gjatesi dhe e femijeve,dy tualete dhe ballkon i madh me pamje te lire.Duplexi eshte i arreduar totalisht ne stil modern,punimet jane shume cilesore si ato elektrike multifunksional,termoizolim total apartamentit si dhe sistem chiller ngrohje/ftohje.Apartamenti disponon dhe dy poste parkimi ne katin -1 te tij.Per me shume informacion dhe vizite ne kete apartament mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 186.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta