Ju jeni vizitori 4600557

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • z1
  Full Screen
  • z1%1/5
  • z2%2/5
  • z3%3/5
  • z5%4/5
  • z4%5/5
  1/5
  z1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 486
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Shyqyri Brari "Capital Shoping Center"
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 188 m²
   • per shitje 144 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje ndertim te ri me pamje nga liqeni artificial i Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne verand te madhe me pamje nga liqeni, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 188.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %