Ju jeni vizitori 4571399

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 te Rruga :Frosina Plaku
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/6
  • 2%2/6
  • 8%3/6
  • 6%4/6
  • 10%5/6
  • 11%6/6
  1/6
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 532
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku
  • Zona e brendshme: 103 m²
   • per shitje 79 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 te rruga :Frosina Plaku afer ish-Kompleksit Partizani.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet ,1 ballkon ne forme L dhe 1 dhome qe mund te sherbeje si Depo apo Garderobe.Disponon certifikate pronesie .Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe siperfaqe te shfrytezueshme.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %