Ju jeni vizitori 4698238

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 shume prane Pazarit te Ri
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/8
  • 111111%2/8
  • 1111111%3/8
  • 111%4/8
  • 1111%5/8
  • 11111%6/8
  • b7809006-a3df-4914-aefc-eedf43dc36cc%7/8
  • e87ee6b4-1d94-4638-ad81-f05f540cb0f1%8/8
  1/8
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 189
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, tek Optika Roma
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe te bollshme tek rruga Hoxha Tahsim shume prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te me ashensor te nje pallati te ri, me pamje te lire nga qyteti. Apartamenti ka qene i projektuar si 3+1 por momentalisht eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, dhome ndenje,nje dhome te vecante per gatim e ngrenie, dy tualete,korridor dhe ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 119 m2 dhe disponon hipoteke.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %