Ju jeni vizitori 4650791

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ndertimi ne Jale
 • IMG-20161015-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20161015-WA0001%1/7
  • IMG-20161015-WA0002%2/7
  • IMG-20161015-WA0000%3/7
  • IMG-20161015-WA0003%4/7
  • IMG-20161015-WA0004%5/7
  • IMG-20161015-WA0005%6/7
  • IMG-20161015-WA0006%7/7
  1/7
  IMG-20161015-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 318
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Himarë
  • Qytet: Himarë
  • zone: - - -
  • Adresa: Jale
  • Mbulim zone: 4.500 m²
   • per shitje 450 000 €
 • Detajet e prones

  Trualli ka nje siperfaqe prej 4500 m2 dhe cmimi i tij eshte 100 euro/m2. Trualli ndodhet ne vijen e pare te detit dhe eshte i hipotekuar.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 4500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %