Ju jeni vizitori 4571370

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion Shitet Vile 2 Kate Ne Sauk prane Fshatit Sos
 • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.48.13 AM (5)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.48.13 AM (5)%1/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.47.07 AM%2/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.47.07 AM (2)%3/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.47.07 AM (3)%4/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.48.13 AM (5)%5/10
  • Living kati 22%6/10
  • Balkoni%7/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.51.25 AM (2)%8/10
  • WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.51.25 AM (4)%9/10
  • bedroom 1%10/10
  1/10
  WhatsApp Image 2016-08-29 at 10.48.13 AM (5)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 193
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 280 m²
  • Zone toke: 380 m²
   • per shitje 240 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen fantastike te Saukut, prane Fshatit SOS dhe Rezidences Qeveritare shitet nje vile dy kateshe. Vila ka nje siperfaqe trualli 380 m2. Eshte e organizuar me shkalle te brendeshme dhe ne secilin kat ka 140 m2.

  Vila ka nje oborr fantastik, me gjelberim me peme frutore.
  Kati i Pare perbehet nga nje ballkon i madh me orjentim nga Lindja, me dhomen e ndenjes, dy dhoma gjumi te medha, nje Studio, dhe nje kuzhine.

  Kati i dyte perbehet nga nje ballkon i madh me orjentim nga Lindja, me dhomen e ndenjes, dy dhoma gjumi te medha, nje Studio, dhe nje kuzhine dhe dy ballkone ne perendimi.
  Vila disponon dokumentacion te plote ligjor.

  Nxitoni te beni tuajen kete vile!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Siperfaqet
   • Zone toke 380.00 m²
   • Zone interneti 280.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %