Ju jeni vizitori 4571342

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Restorant per Qira
 • 20161003_103931
  Full Screen
  • 20161003_103931%1/9
  • 20161003_103937%2/9
  • 20161003_103959%3/9
  • %4/9
  • 20161003_103952%5/9
  • 20161003_104113%6/9
  • 20161003_104215%7/9
  • 20161003_104200%8/9
  • 20161003_104205%9/9
  1/9
  20161003_103931
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 488
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 260 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per qira me nje biznes te ngritur prej 15 vitesh. Restoranti eshte totalisht i restauruar dhe me cdo pajisje funksionale per restorant. Ambienti ka nje siperfaqe prej 260m2 perfshire ketu nje pjese verande perpara kuzhinen, dhe dy tualete. Ambienti jepet me qira vetem per Restorant. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone interneti 260.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta