Ju jeni vizitori 4600389

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » 3+1 Luks tek Galeria
 • IMG-20161024-WA0010
  Full Screen
  • IMG-20161024-WA0010%1/15
  • IMG-20161024-WA0002%2/15
  • IMG-20161024-WA0007%3/15
  • IMG-20161024-WA0001%4/15
  • IMG-20161024-WA0003%5/15
  • IMG-20161024-WA0006%6/15
  • IMG-20161024-WA0000%7/15
  • IMG-20161024-WA0021%8/15
  • IMG-20161024-WA0015%9/15
  • IMG-20161024-WA0017%10/15
  • IMG-20161024-WA0018%11/15
  • IMG-20161024-WA0012%12/15
  • IMG-20161024-WA0013%13/15
  • IMG-20161024-WA0014%14/15
  • IMG-20161024-WA0020%15/15
  1/15
  IMG-20161024-WA0010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 454
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga e barrikadave
  • Zona e brendshme: 165 m²
  • Mbulim zone: 165 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament luksoz ne qender. Hyrja ndodhet tek ish kinema 17 Nentori. Perbehet nga 3 dhoma, 2 tualete, sallon me kuzhine,garazh dhe ballkon me pamje te mrekullueshme. Komoditeti, luksi dhe afersia me qendren e bejne mjaft te preferueshem per familjare ose rezidente te zyrave te huaja. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 165.00 m²
   • Zone interneti 165.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta