Ju jeni vizitori 4571271

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra me Qira, pranë Zogut të Zi
 • image8
  Full Screen
  • image8%1/14
  • image12%2/14
  • image11%3/14
  • image2%4/14
  • image1%5/14
  • image5%6/14
  • image10%7/14
  • image13 (1)%8/14
  • image15%9/14
  • image14%10/14
  • image7%11/14
  • image6%12/14
  • image17%13/14
  • image4%14/14
  1/14
  image8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 455
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 330,26 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Në rrugën Dritan Hoxha , jepen me qira 2 kate në një ndertese komerciale, te cilat jane te pershtatashme per zyra . Ambientet jan pjeserisht te mobiluara dhe te ndara ne zyra. Siperfaqja e secilit kat eshte: kati (2-te) 121.68 m2 , kati (3-te) 121.68 m2. Zyrat jane te shtruara me parket dhe kan sistem qendror ngrohje/ftohje. Kjo ndertese ka edhe ambientet e perbashketa si : hyrja,shkallet , ashensori, taraca, fasada, kantina,etj te cilat janë ne perdorim te te gjithe paleve dhe administrohen sipas rregullave per administrimin e ambienteve te perbashketa.
  Për me teper informacion apo, nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 330.26 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta