Ju jeni vizitori 4571243

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile 2 Kateshe Rruga Elbasanit Prane Vilave Amerikane
 • 20161025_093732
  Full Screen
  • 20161025_093732%1/11
  • 20161025_093707%2/11
  • 20161025_093850%3/11
  • 20161025_093823%4/11
  • 20161025_094005%5/11
  • 20161025_094022%6/11
  • 20161025_094046%7/11
  • 20161025_094618%8/11
  • 20161025_094654%9/11
  • 20161025_094220%10/11
  • 20161025_094226%11/11
  1/11
  20161025_093732
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 535
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit pran Vilave Amerikane
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 240 m²
  • Zone toke: 633 m²
   • per shitje 249 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 2 kateshe Rr Elbasanit Prane vilave Amerikane

  Ndertesa eshte e organizuar ne 2 kate ,Ku kati i pare eshte i ndare ne 2 hyrje ne 1+1 ku secila ka hyrie me vete Dhe siperfaqija totale e katit te pare eshte 115 metra
  Ndersa kati i dyte ndahet ne dy hyrie njera eshte 2+1 dhe tietra eshte 1+1 siperfaqe totale prej 125 metra
  Obiekti eshte komplet i rrethuar ku siperfaqija totale eshte 633 metra truall. I gjith oborri eshte i mbushur me peme frutore dhe lule te ndryshme.
  Vila ka nje pamie te gjere rreth e rrotull dhe i gjith obiekti ka ndricim natyral.. \
  Per nje vizite mos nguroni te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 7
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.00 m²
   • Zone toke 633.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %