Ju jeni vizitori 4698222

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Super Apartament Pallatet Cabej
 • 14055801_882475871890026_1227731397_n
  Full Screen
  • 14055801_882475871890026_1227731397_n%1/15
  • 14793819_882475831890030_1666275777_n%2/15
  • 14804939_882475688556711_222669431_n%3/15
  • 14805384_882475648556715_411972407_n%4/15
  • 14813466_882475668556713_1668171800_n%5/15
  • 14801161_882475805223366_1122957473_n%6/15
  • 14801116_882475841890029_1251916080_n%7/15
  • 14797552_882475781890035_354380468_n%8/15
  • 14408936_882475725223374_1655577883_n%9/15
  • 14804929_882475775223369_1118015944_n%10/15
  • 14813744_882475728556707_1023707485_n%11/15
  • 14826449_882475795223367_2117404408_n (1)%12/15
  • 14826449_882475795223367_2117404408_n%13/15
  • 14826283_882475778556702_1490290001_n%14/15
  • 14875211_882475645223382_1067824816_n%15/15
  1/15
  14055801_882475871890026_1227731397_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 712
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88,70 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e fundit te nje ndertese te re shitet apartament 88.7 m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe baallkon.Planimetri perfekte.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %