Ju jeni vizitori 4571337

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira ne Rrugen 'Zef Jubani'
 • 14813234_999249003554117_2023000752_o
  Full Screen
  • 14813234_999249003554117_2023000752_o%1/14
  • 14858583_999249150220769_971143570_o%2/14
  • 14858727_999249130220771_1224940395_o%3/14
  • 14808748_999249153554102_742494598_o%4/14
  • 14799798_999249156887435_1241814545_o%5/14
  • 14859436_999248990220785_571279241_o%6/14
  • 14858547_999249113554106_516520227_o%7/14
  • 14813275_999286496883701_925488363_o%8/14
  • 14859540_999249030220781_662332427_o%9/14
  • 14876088_999249020220782_2032948364_o%10/14
  • 14803191_999249056887445_197365347_o%11/14
  • 14697296_999248996887451_739408967_o%12/14
  • 14808665_999249063554111_1329664454_o%13/14
  • 14875941_999249123554105_163950786_o%14/14
  1/14
  14813234_999249003554117_2023000752_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 490
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Zef Jubani"
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 136 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament i mobiluar 3+1 me qira ne rrugen 'Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti eshte bashkekohor, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nga nje sallon,ku perfshin dhe kuzhinen,2 ballkone, 2 tualete si dhe nje korridor i gjate qe lidh ambjentet e apartamentit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim,ne nje pallat te mire administruar, me ashensor dhe vend parkimi. Ai eshte prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Per cdo informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 136.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta