Ju jeni vizitori 4650846

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent zyrash me qira ne Bllok
 • zyra_qera_blloku_tirane-8-595x365
  Full Screen
  • zyra_qera_blloku_tirane-8-595x365%1/4
  • zyra_qera_blloku_tirane-2-595x365%2/4
  • zyra_qera_blloku_tirane-7-595x365%3/4
  • zyra%4/4
  1/4
  zyra_qera_blloku_tirane-8-595x365
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 457
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok
  • Zona e brendshme: 145 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent per zyra, ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore ne ish-bllok. Pallati eshte i pajisur me 2 ashensor dhe ka mundesi parkimi . Siperfaqja prej 160 m2 dh e ndare ne nje sallon te madh, 3 dhoma te tjera, 2 tualete, korridor dhe ballkon me akses nga cdo ambjent.
  Apartamenti eshte perdorur dhe me pare per zyra, me kondicioner ne cdo dhome dhe insalimet e nevojshme per internet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 145.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta