Ju jeni vizitori 4571400

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira ne qender te Tiranes
 • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (2)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (2)%1/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (1)%2/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.54.58%3/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.00%4/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.54.59%5/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (1)%6/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (2)%7/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (3)%8/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (4)%9/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19%10/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (6)%11/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (3)%12/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39%13/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.07%14/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.08 (2)%15/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.08%16/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.09 (1)%17/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.10 (1)%18/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.09%19/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.10%20/21
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.30 (1)%21/21
  1/21
  WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 133
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne Qender
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 200 m2 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertese shume cilesore me administrim te rregullt, recepsion, security dhe kamera sigurie.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 ambient gatimi me vehte, depo, ballkone dhe 2 tualete.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta