Ju jeni vizitori 4600547

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per shitje tek Posta nr.8
 • 14803223_999873770158307_571658612_o
  Full Screen
  • 14803223_999873770158307_571658612_o%1/4
  • 14881758_999873780158306_1724561296_o%2/4
  • 14813015_999873756824975_2103323860_o%3/4
  • 14795896_999873763491641_2020341689_o%4/4
  1/4
  14803223_999873770158307_571658612_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 492
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Sulejman Delvina" Posta nr.8
  • Zona e brendshme: 25 m²
  • Mbulim zone: 40 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjent per shitje tek rruga 'Sulejman Delvina' prapa postes nr.8. Ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 25m2 dhe 15m2 siperfaqe te jashtme. Ai perbehet nga nje tualet,gjithashtu ka dhe vend per parkim. Ambjenti mund te perdoret per cdo sherbim ne varesi te nevojave te klientit. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 40.00 m²
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %