Ju jeni vizitori 4650830

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • DSC_0272
  Full Screen
  • DSC_0272%1/5
  • DSC_0279%2/5
  • DSC_0282%3/5
  • DSC_0283%4/5
  • DSC_0276%5/5
  1/5
  DSC_0272
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 134
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 68,65 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 ne shitje te Kodra e Priftit.
  I organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon me kend gatimi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
  Apartamenti eshte 68.65 m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallat 5 katesh.
  Orientim jug ~ lindje dhe me ndricim te bollshem natyral, ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe me ajer te paster.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 68.65 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %