Ju jeni vizitori 4650858

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre per Qera
 • IMG_2084
  Full Screen
  • IMG_2084%1/5
  • IMG_2088%2/5
  • IMG_2087%3/5
  • IMG_2086%4/5
  • IMG_2083%5/5
  1/5
  IMG_2084
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 186
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit,
  • Zona e brendshme: 47 m²
  • Zone toke: 47 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Zyre per Qera ne Hotel Rogneri. Ambjenti disponon nje sere facilitete si sistem haspirimi, sistem qendrore ngrohje / Ftohje. Pozicionohet ne katin o, Ka aksese ne rruget e tiranes. Nje vendodhje nga me te mire per markenting dhe akseses. Brenda ne cmime perfshihen pastrimi dhe mirëmbajtja te zonave te perbashketa dhe ate te zyres. Largimin e mbeturinave nga zona qendrore e mbledhjes së ndërtesës. Internet Free. Shërbimit të sigurisë për kompleksin e përgjithshëm të hotelit. 15% zbritje në çmimin Bar Pirro - bar ynë në kuadër të objektit hoteleris. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 47.00 m²
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta