Ju jeni vizitori 4698333

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient Komercial me Qira ne Bllok
 • 15271477_693173350863240_2037521453_o
  Full Screen
  • 15271477_693173350863240_2037521453_o%1/8
  • DSC_0181%2/8
  • DSC_0182%3/8
  • DSC_0178%4/8
  • DSC_0184%5/8
  • DSC_0179%6/8
  • DSC_0183%7/8
  • 15240256_693173357529906_962508003_n%8/8
  1/8
  15271477_693173350863240_2037521453_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 459
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Bogdani
  • Zona e brendshme: 320 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Ambjent Komercial prej 320 m2, në zonën e Bllokut, i organizuar në 2 ambiente, i ndare ne dy kate. Ambjenti eshte i pershtateshem per aktivitete te ndryshme biznesi. organizata,kompani serioze ose klinika. Eshtë në gjendje shumë të mirë, me parket , vetrata xhami, ndriçim natyral dhe ndriçim me spote, sistem ndgohje /ftohje qendror ! Për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 320.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta