Ju jeni vizitori 4698243

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient komercial Rruga Abdyl Frashri
 • 20161028_101054
  Full Screen
  • 20161028_101054%1/10
  • 20161027_124042%2/10
  • 20161027_124059%3/10
  • 20161027_124149%4/10
  • 20161027_124145%5/10
  • 20161027_124204%6/10
  • 20161027_124251%7/10
  • 20161027_124312%8/10
  • 20161027_124217%9/10
  • 20161027_124335%10/10
  1/10
  20161028_101054
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 538
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri Libri Universitar
  • Zona e brendshme: 900 m²
  • Mbulim zone: 1.000 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • Per qira  16 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Komercial me qira ne nje nga zonat me te frekuentuara e me te kerkuara te momentit .Ambienti ka nje siperfaqe miafte te bollshme i cili mund te shfrytezohet per aktivitete biznesi te ndryshme .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri.dhe ka nje fasade hyrieje nga rruga kryesore ..Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1000.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 900.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta