Ju jeni vizitori 4650878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NGJITUR ME KOMPLEKSIN 'KIKA 2'
 • 14523265_1444968792198432_1825554167287634030_n
  Full Screen
  • 14523265_1444968792198432_1825554167287634030_n%1/4
  • 14591868_1444968818865096_3415038059218537481_n%2/4
  • 14567998_1444968858865092_2145496948854535964_n%3/4
  • 14910350_1444979122197399_4229065102788361059_n%4/4
  1/4
  14523265_1444968792198432_1825554167287634030_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 462
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Ngjitur me kompleksin "Kika 2"
  • Zona e brendshme: 94,10 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 94 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 110m2 prane kompleksit 'Kika 2'. Hapesire e bollshme dhe e shfrytezueshme, me punime cilesore.Cdo dhome ka forma te rregullta katrore.Ka orientim Jug-Lindje dhe mjaft e aksesueshme me rruge kryesore, kati i katert. Per me shume informacione apo vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 94.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %