Ju jeni vizitori 4600400

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 Rr Kavajes
 • 14895586_1561882977170750_1664686986_o
  Full Screen
  • 14895586_1561882977170750_1664686986_o%1/9
  • 14881344_1561883487170699_1104672984_o%2/9
  • 14881272_1561883510504030_1361780718_o (1)%3/9
  • 14907823_1561883523837362_122973564_o%4/9
  • 14895428_1561883347170713_614703008_o%5/9
  • 14859353_1561883437170704_1961035999_o%6/9
  • 14858774_1561883427170705_781355066_o%7/9
  • 14894655_1561883367170711_15096946_o (1)%8/9
  • 14907813_1561883550504026_1697139006_o%9/9
  1/9
  14895586_1561882977170750_1664686986_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 460
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Kavajes pran Kondor Center
  • Zona e brendshme: 62 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1 Rr Kavajes pran Condor Center. I organizuar nga nje dhome gjumi gjysma me fasad xhami po ashtu edhe salloni koridor,tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe te fundit. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %