Ju jeni vizitori 4584413

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira lokal ne yzberisht
 • IMG-20161028-WA0013
  Full Screen
  • IMG-20161028-WA0013%1/12
  • 20161027_175202%2/12
  • IMG-20161028-WA0011%3/12
  • 20161027_175200%4/12
  • IMG-20161028-WA0012%5/12
  • IMG-20161028-WA0015%6/12
  • 20161027_175153%7/12
  • 20161027_175146 - Copy%8/12
  • 20161027_175207%9/12
  • 20161027_175218%10/12
  • 20161027_175232%11/12
  • 20161027_175234%12/12
  1/12
  IMG-20161028-WA0013
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 464
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 61 m²
  • Zone toke: 70 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira lokal ne yzberisht , lokali eshte funksional ,me klientele te ngritur ,dhe organizim bashkohor ne rruge kryesore ne nje zone mjaft te frekuentuar te tiranes .lokali organizohet nga 61 meter brenda me 10 tavolina dhe 70 meter verande me 15 tavolina , jepet me qera 400 euro si dhe shitet biznesi 30.000 euro te gjitha te reja te konsumuara vetem 4 muaj . per me teper na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 70.00 m²
   • Zone interneti 61.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta