Ju jeni vizitori 4571362

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira dhe shitet biznesi i nje call center tek selvia
 • 20161025_133401
  Full Screen
  • 20161025_133401%1/6
  • 20161025_133437%2/6
  • 20161025_133435%3/6
  • 20161025_133441%4/6
  • 20161025_133349%5/6
  • 20161025_133355%6/6
  1/6
  20161025_133401
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 466
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Selvia
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dhe shitet biznesi i nje call centeri tek selvia , ambjenti perbehet nga 180 meter, dy salla nga 12 tavolina secia si dhe back office ,recepsion ,zyre administrate si dhe dy tualete ,kati i dyte , ambjenti eshte i gatshem per 60 postacione , shitja e biznesit eshte 12000 euro si dhe 600 euro qeraja e ambjentit , te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta