Ju jeni vizitori 4650859

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 1+1 ne Ksamil
 • 14881533_1386167221395187_1018249150_o
  Full Screen
  • 14881533_1386167221395187_1018249150_o%1/11
  • 14875874_1386166804728562_1689591346_o%2/11
  • 14800092_1386166831395226_1597925445_o%3/11
  • 14907863_1386167338061842_1849406011_o%4/11
  • 14876337_1386166944728548_695755305_o%5/11
  • 14812871_1386166894728553_1143011683_o%6/11
  • 14875875_1386166998061876_258541001_o%7/11
  • 14895610_1386167101395199_1647162391_o%8/11
  • 14875897_1386167204728522_1600580980_o%9/11
  • 14881508_1386168104728432_437453114_o%10/11
  • 14881677_1386167841395125_315724450_o%11/11
  1/11
  14881533_1386167221395187_1018249150_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 325
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Ksamil
  • Qytet: Ksamil
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga 'Aksionisti', Ksamil
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  45 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, prane rruges 'Aksionisti' ne Ksamil. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, gjithashtu ka kondicioner dhe WiFi.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta