Ju jeni vizitori 4600379

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje ne Rr.Bardhyl
 • DSCN1677
  Full Screen
  • DSCN1677%1/26
  • DSCN1678%2/26
  • DSCN1679%3/26
  • DSCN1682%4/26
  • DSCN1676%5/26
  • DSCN1680%6/26
  • DSCN1681%7/26
  • DSCN1668%8/26
  • DSCN1655%9/26
  • DSCN1656%10/26
  • DSCN1658%11/26
  • DSCN1659%12/26
  • DSCN1661%13/26
  • DSCN1683%14/26
  • DSCN1686%15/26
  • DSCN1684%16/26
  • DSCN1685%17/26
  • DSCN1665%18/26
  • DSCN1666%19/26
  • DSCN1667%20/26
  • DSCN1669%21/26
  • DSCN1670%22/26
  • DSCN1672%23/26
  • DSCN1671%24/26
  • DSCN1688%25/26
  • DSCN1689%26/26
  1/26
  DSCN1677
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 719
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Odhise Paskali
  • Zona e brendshme: 91,30 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me akses ne rruget kryesore. Apartamenti eshte i restauruar totalisht dhe me punime shume cilesore. Ka tre dhoma dhe nje koridor te bollshem. Ne sallon ka edhe ambjentin e gatimit ne te cilin ka dritare. Ka nje ballkon shume te bollshem i cili eshte i mbyllur me duralumin. Ka nje tualet i cili eshte me dritare dhe me punime cilesore e moderne. Apartamenti eshte i shtruar komplet me parket. dritaret jane me duralumin shume cilesor dhe kane edhe grila gjithashtu nga me cilesoret ne treg. Orientimi i apartamentit eshte Jug ku mbizoteron drita natyrale e diellit. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 91.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %