Ju jeni vizitori 4650780

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira zyre/apartment 3+1
 • 20161028_121728
  Full Screen
  • 20161028_121728%1/10
  • 20161028_121810%2/10
  • 20161028_121836%3/10
  • 20161028_121850%4/10
  • 20161028_121841%5/10
  • 20161028_121959%6/10
  • 20161028_122052%7/10
  • 20161028_121801%8/10
  • 20161028_121828%9/10
  • 20161028_121911%10/10
  1/10
  20161028_121728
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 720
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pershtashem per banim ose zyra.Eshte i pozicionuar prane rruges kryesore perball piceri 'Era' ne bllok.
  Ka nje organizim te brendshem prej 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Pallati ka administrim shume te mire.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta