Ju jeni vizitori 4571393

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet bodrum
 • DSC_2779
  Full Screen
  • DSC_2779%1/14
  • DSC_2777%2/14
  • DSC_2778%3/14
  • DSC_2781%4/14
  • DSC_2782%5/14
  • DSC_2783%6/14
  • DSC_2785%7/14
  • DSC_2784%8/14
  • DSC_2786%9/14
  • DSC_2788%10/14
  • DSC_2787%11/14
  • DSC_2792%12/14
  • DSC_2789%13/14
  • DSC_2790%14/14
  1/14
  DSC_2779
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 138
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 5 Maj
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje bodrum tek Rruga 5 Maji.
  Bodrumi ka siperfaqe 150m2 me akses dhe hyrje ne rrugen kryesore.
  Eshte totalisht i rikonstruktuar me ndritcim LED, sistem aspirimi dhe kondicionimi, izolim termik dhe akustik .
  Mjaft i pershtatshem per cdo lloj biznesi si : bar, restorant apo edhe club.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %