Ju jeni vizitori 4698279

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA BARDHYL
 • Full Screen
  • %1/2
  • %2/2
  1/2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 548
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bardhyl
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 125,40 m²
  • Zone toke: 15,40 m²
   • per shitje 119 200 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 te Rruga :Bardhyl.Shume afer me qendren e Tiranes apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri qe perfundon ne Janar te 2017.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1-ballkon.Punimet qe po kryehen ne apartament dhe ne gjithe pallatin jane nga me cilesoret dhe me materiale te cilesise se larte.Do te kete sistem chiller te ngrohjes,sistem kapote dhe parkim 2-kate nen toke.
  Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.40 m²
   • Zone toke 15.40 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %