Ju jeni vizitori 4600462

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet garsoniere me qira ne Ksamil
 • 14876170_1386167778061798_1318298582_o
  Full Screen
  • 14876170_1386167778061798_1318298582_o%1/10
  • 14800092_1386166831395226_1597925445_o%2/10
  • 14875874_1386166804728562_1689591346_o%3/10
  • 14858644_1386167484728494_59659429_o%4/10
  • 14813287_1386167588061817_1639401999_o%5/10
  • 14876370_1386167641395145_568148833_o%6/10
  • 14859438_1386168221395087_1000936217_o%7/10
  • 14875807_1386168311395078_565190982_o%8/10
  • 14859465_1386167158061860_1515778909_o%9/10
  • 14859524_1386167131395196_1539480346_o%10/10
  1/10
  14876170_1386167778061798_1318298582_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 326
  • Tipi i prones: Studio
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Ksamil
  • Qytet: Ksamil
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga 'Aksionisti', Ksamil
  • Zona e brendshme: 50 m²
   • Per qira  40 €
 • Detajet e prones

  Garsoniera ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, prane rruges 'Aksionisti' ne Ksamil. Perbehet nga nje dhome gjumi, nje pjese e brendshme e dhomes se gjumit, kuzhine, tualet dhe ballkon. Garsioniera eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, gjithashtu ka edhe kondicioner dhe WiFi.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta