Ju jeni vizitori 4698294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent sherbimi
 • 14874887_10207574907913997_1586041791_n
  Full Screen
  • 14874887_10207574907913997_1586041791_n%1/5
  • 14872487_10207574909434035_1203619865_n%2/5
  • 14875312_10207574907113977_365289730_n%3/5
  • 14877184_10207574912074101_1283602668_n%4/5
  • 14914941_10207574908714017_1821984191_n%5/5
  1/5
  14874887_10207574907913997_1586041791_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 465
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ali Ademi
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent sherbimi, ne zonen 'Ali Demi', nje nga zonat me dinamike te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2, e cila eshte e organizuar ne dy kate (dubleks). Kati i pare ka siperfaqe 65 m2, kati i dyte ka siperfaqe 35 m2. Ambjenti eshte shume i pershtatshem per klinike dentare, farmaci, zyre, etj.
  Per me shume detaje si dhe per nje vizite ne prone, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta