Ju jeni vizitori 4571320

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira/shitje
 • gesi2
  Full Screen
  • gesi2%1/7
  • gesi6%2/7
  • gesi3%3/7
  • gesi%4/7
  • gesi4%5/7
  • gesi 5%6/7
  • gesi1%7/7
  1/7
  gesi2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 652
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Budi
   • per shitje 140 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per qira dhe per shitje ne Qytet Studenti.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje ndertese 6-katshe.
  Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 2 tualete me ndricim natyral.
  Orientim Jug-Lindje.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %