Ju jeni vizitori 4650820

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Duplex me qira
 • 20160921_133430 - Copy
  Full Screen
  • 20160921_133430 - Copy%1/13
  • 20160921_133446 - Copy%2/13
  • 20160921_133622%3/13
  • 20160921_133515 - Copy%4/13
  • 20160921_133541%5/13
  • 20160921_134049%6/13
  • 20160921_134233%7/13
  • 20160921_134250%8/13
  • 20160921_133811%9/13
  • 20160921_133825%10/13
  • 20160921_134011%11/13
  • 20160921_134025%12/13
  • 20160921_133657%13/13
  1/13
  20160921_133430 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 139
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 230 m²
  • Mbulim zone: 230 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament duplex me qira 6+1+4 . Kati i pare eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
  Kati i 2 eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
  Apartameti ka punime shume cilesore eshte i shtruar i gjithi me parket, kuzhina dhe dyert jane jane te ardhura nga Italia.
  Sistemi i ngrohjes-ftohjes eshte chiller. Ne dhomen e ndenjes ka edhe nje oxhak funksional.
  Titullari i prones ofron edhe mundesine e mobilimit total te apartamentit brenda nje afati kohore shume te shkurter.
  Ndodhet ne nje zone me siguri te larte ne krahe te vilave Amerikane.
  Orientimi Lindje-perendim.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
   • Zone interneti 230.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta