Ju jeni vizitori 4600662

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament siper kolegjit kristal
 • 20161007_104551
  Full Screen
  • 20161007_104551%1/7
  • 20161007_104241%2/7
  • 20161007_104305%3/7
  • 20161007_104250%4/7
  • 20161007_104334%5/7
  • 20161007_104441%6/7
  • 20161007_104322%7/7
  1/7
  20161007_104551
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 421
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr komuna e parisit siper kolegjit kristal
  • Zona e brendshme: 76 m²
  • Mbulim zone: 76 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament siper kolegjit kristal , apartamenti eshte i organizuar ne 1+1+1 banjo , kati i pare banim dhe i treti ndertim ,shitet me 800 euro m², te interesuarit mund te na kontaktojne .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 76.00 m²
   • Zone interneti 76.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %