Ju jeni vizitori 4600440

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 3+1 NË ELBASAN
Ekskluzive
 • 14914954_10211310369901771_538249894_n
  Full Screen
  • 14914954_10211310369901771_538249894_n%1/4
  • 14885835_10211310369821769_333985553_n%2/4
  • 14915058_10211310369661765_745359954_n%3/4
  • 14937926_10211310369461760_1179045888_n%4/4
  1/4
  14914954_10211310369901771_538249894_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 343
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja "Aqif Pasha"
  • Zona e brendshme: 127 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1+2WC në qytetin e Elbasanit, në lagjen 'Aqif Pasha' me një sipërfaqe të përgjithshme prej 127 m2. I organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë të veçuar, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallat të ri. Orientimi nga Lindja.
  Zona i ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme dhe për më tepër është një ndër zonat më të qeta të qytetit. Apartamenti është i pajisur me Çertifikatë Pronësie.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga kopeshti
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %