Ju jeni vizitori 4650871

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira ne Rr.Bogdaneve!
 • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.38 (3)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.38 (3)%1/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.31.49 (9)%2/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.31.49 (3)%3/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.31.49 (1)%4/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.14 (3)%5/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.31.49 (5)%6/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.31.49 (8)%7/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.13 (1)%8/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.13 (3)%9/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.14 (2)%10/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.15%11/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.38%12/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.14 (1)%13/14
  • WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.38 (2)%14/14
  1/14
  WhatsApp Image 2016-11-01 at 17.32.38 (3)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 450
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Bogdaneve"
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament me Qira ne nje nga ndertimet me cilesore ne zone!
  Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje,dy dhoma fjetje,dy tualete dhe nje ballkon.
  Hapesira e madhe si dhe pozicionimi i godines e ben nje rast shume te mire per tu shfrytezuar dhe per ambjent zyre.
  Cmimi i percaktuar nuk i perfshin taksat!
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta