Ju jeni vizitori 4571386

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_8743
  Full Screen
  • IMG_8743%1/8
  • IMG_8749%2/8
  • IMG_8746%3/8
  • IMG_8747%4/8
  • IMG_8751%5/8
  • IMG_8753%6/8
  • IMG_8752%7/8
  • IMG_8750%8/8
  1/8
  IMG_8743
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 722
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Drian Hoxha
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 82 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane ne katin e fundit . Planimetri e rregullt hapesira dhe dritare te medha me orjentim nga jug lindja .
  Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi por ka siperfaqe te shtohet dhe nje dhome trete , dy banjo ambjent gatimi dhe dhome ndenje te perbashket verande e bollshme .
  Mundesi ndarje ne dy apartamente me te vogla .
  Per cdo lojj informacioni ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %